Get it on Google Play Get it on App Store

FAQ

Pamatinformācija un informācija par to, kā spēlēt

Pamatinformācija

Kas ir INGRESS?

Ingress ir "Google" meitas-uzņēmuma "Niantic-Labs" veidota MMO(massively multiplayer online video game), kas paredzēta Android mobilo telefonu lietotājiem. Spēlētājam, kurš pārstāv kādu no divām frakcijām, ir jādodas ārā, reālajā vidē, kur jācīnās par portālu ieņemšanu vai nosargāšanu, kā arī spēles galvenā mērķa – pēc iespējas lielākas teritorijas apgūšanu savā kontrolē.

Kādas ir pieejamās frakcijas?

Spēlētājs var izvēlēties vienu no divām frakcijām – "Enlightened" jeb apgaismotājiem, vai "Resistance" jeb pretošanās kustību.
  • "Enligtened" ir svešas planētas fenomens, kas ar "Mind Field" jeb prāta lauku palīdzību cenšas ietekmēt Zemes iedzīvotāju prātus, tādējādi veidojot cilvēci daudz attīstītākai paaudzei.
  • "Resistance" tic un cīnās, ka šis karš ir uzsākts, lai sagatavotu cilvēci "Enlightened" invāzijai, un cilvēcei jāturpina pašai savs attīstības ceļš.

Kas ir "Resistance Latvia"

"Resistance Latvia" ir Ingress Resistance spēlētāju kopiena Latvijā, kurā pašlaik ir vairāk nekā 100 biedri, un šis skaitlis pieaug ar katru dienu. Kopienas centrs, ar visvairāk aktīvajiem spēlētājiem atrodas Rīgā, bet spēlētāji atrodami praktiski visās lielākajās Latvijas pilsētās, kā arī rajonos.

Kādas ierīces ir nepieciešamas, lai spēlētu šo spēli?

Spēle pieejama uz mobilajiem telefoniem, kā arī planšetēm ar sekojošiem parametriem:
  • Minimālā ekrāna izšķirtspēja 480x800 pikseļi
  • Wi-Fi vai mobilā interneta pieslēgums ar datu apjomu vismaz 50 Mb/mēnesī
  • GPS
  • Android 2.3+
  • Papildus aksesuāri kā rezerves ārējā telefona baterija, touch-screen cimdi un citas ekstras pēc katra paša samaitātības pakāpes. :)