Get it on Google Play Get it on App Store

Resistance ziņojums: Operācija «Ziemeļi»

Nakts uz 8. decembri noteikti varēja šķist pavisam parasta nakts. Mūsu aģents @BlackJesusLV kā ierasts strādāja pie svešo nodarīto postījumu seku likvidēšanas Rīgā. Mūsu jaunākie aģenti, par spīti baltajai un mitrajai matērijai, kas krita no gaisa, trennēja savas iemaņas Rīgas klusā centra perimetrā. Tomēr divi aģenti nolēma doties savādākā misijā.

Slidenais un sniegotais ceļš pretspēka aģentus nespēj biedēt. Bruņojušies ar nepieciešamajiem enerģijas resursiem aģenti @caika un @peterlv devās ceļā uz ziemeļiem, savā ceļā iznīcinot visu svešo kontrolēto teritoriju.

Lai arī darbs nav grūts, tas ir atbildīgs - šos vārdus svešie nereti ir dzirdējuši no saviem darba devējiem, kad tiem jāveic primitīvi uzdevumi. Tomēr tikai mūsu aģenti saprot, ko šie vārdi nozīmē patiesībā. Viena neveikla kustība vai nosalis pirksts var sabojāt visu operāciju. Šādas atkāpes rūpīgajā pretspēka aģentu darbā netiek pieļautas.

Bija pārdesmit minūtes pirms pusnakts, kad operācijas vietā ieradās aģenti @peeterlv un @caika. Viens aiz otra tika iznīcināti svešo kontrolētie portāli. Vēl nedaudz uzstādīšanas darba un aģenti izveido linku, kas demonstrē pretspēku svešajiem.
Mēs esam tepat, mēs cīnīsimies!

peeterlv created a Control Field @Olimpiskā Lāpa (Sporta iela 8, Salacgrīva, Salacgrīvas pilsēta, LV-4033, Latvia) +600204 MUs
resistance map

viva la resistance

----------------
aģents @Julijs
Ziņojuma beigas