Get it on Google Play Get it on App Store

Kā nozagt Artefaktu Nr.9?

Brīžos kad ResistanceLV nepiedalās lielās starptautiskās operācijās, lai paliktu "Apgaismotos" zem ziliem laukiem, nodarbojamies ar dažādām savādākām izklaidēm, kas sagādā galvassāpes "Apgaismotajiem" (pārsvarā jau citu zemju "Apgaismotajiem", jo tie ir nedaudz spējīgāki pretinieki, bet tas jau cits stāsts).

Nepārstāstot visu spēles vēsturi un kāpēc "Artefakti" ir kautkur jāpārsūta: Viļņā (pilsētā kuru kontrolē "Apgaismotie") bija iesūtīts "Artefakts" Nr.9, radās plāns to atņemt pretiniekiem un palīdzēt to nosūtīt tālāk.

Operācija tika saplānota ļoti īsā laikā, 5 aģenti ar auto dodas uz Viļņu, 2 aģenti ar auto "piesedz" LV pusi.

Iesākumā viss gāja samērā gludi, "Apgaismotie" braļukas cīnījās, bet izredžu viņiem nebija, tad uzradās jauns izaicinājums.

Sāka rasties "boti", dzīvē līdz šim īsti ar tādiem mūsu frakcija nebija saskārusies, tikai ar pašmāju spooferiem bijām cīnījušies, bet nekas nav neiespējams un drīz vien "Artefakts" nonāca Liepājā. Prieki lieli, bet ko tālāk? Jāsargā!

Vairāku dienu garumā "Artefakts" atradās Liepājā, tika apsargāts utt, līdz pienāca īstais brīdis sūtīt tālāk uz Berlīni, kur tas arī veiksmīgi nokļuva ;)

Sīkāk par šo operāciju un plašāks apraksts: Kā nozagt "Artefaktu"

Artefact Artefact

Artefact Artefact

Artefact Artefact