Get it on Google Play Get it on App Store

Vai «Resistance» pienācis gals Rīgā?

Pēc ilgāka ziemas pārtraukuma šodien atvēru Ingress karti, lai aplūkotu, kas notiek frontē. Un tur ziemas, svētku, sala un āra aktivitātēm nelabvēlīgu laika apstākļu iespaidā noticis ļaunākais.

Riga

Protams, lielā mērā varēja paredzēt, ka Enlightened, kas jau rudenī vairojās kā bezsaimnieka kaķi mikrorajonos, ir praktiski pārņēmuši pilsētu. Tomēr šī aina man uz visu notiekošo liek paskatīties arī no citas puses.

Vai tiešām Resistance šobrīd ir lielākais zaudētājs?

Kā vēsta uzticami informācijas avoti, BlackJesus taisnās zarnas ārējā noslēguma daļa regulāri tiek ekponēta pretinieku sakaru ierīcēs. Tātad, ne viss vēl ir zaudēts.

Ja kāds šobrīd spēlē Ingress vēlas kļūt par 8 līmeņa spēlētāju, viennozīmīgi to visātrāk iespējams paveikt Resistance pusē. Un tas ir viens no šīs spēles lielākajiem paradoksiem.

Ja tava komanda ir pārņēmusi teju 100% kontroli pilsētā, tās jaunpienācējiem nav praktiski nekādu iespēju attīstīties. Nav nedz portālu, nedz lauku, kurus varētu nojaukt. Nav arī ko būvēt, jo viss jau ir uzbūvēts. Pēc būtības spēle jaunajiem enlightened spēlētājiem tūlīt nonāks strupceļā un pakāpšanās uz augstāku līmeni kļūs par ļoti grūtu un smagu misiju.

Turpretī Resistance pusē esošie, šobrīd sasniegt jaunus līmeņus var patiešām ātri. Viens no vienkāršākajiem veidiem - muļķīgi hakojot pretinieku portālus. Lai arī attīstība būs salīdzinoši lēna, tā būs ļoti stabila.

Pat ja rastos vēlme iznīcināt kādu pretinieka portālu vai lauku, to it kā nebūtu iespējams izdarīt, jo nav resursu. Bet patiesībā Resistance spēlētājs var turpināt ceļu augšup hakojot pretinieka portālus līdz būs iekrājis nepieciešamo inventāru tālāku darbību veikšanai.

Novēlu visiem iedzīt pretinieku izmisumā nedodot tam ēst, jo šobrīd paradoksālā kārtā tieši pretinieks ir kļuvis par maizes devēju Resistance izaugsmei un paša sevis vājināšanai.

-------------
aģents @Jūlijs
(ziemas pārtraukumā)
Ziņojuma beigas.